Пасажирські перевезення
Суми — Польща — Чехія
Щоденні рейси

Маршрут – Охтирка – Тростянець – Суми – Москва – Суми

Маршрут-Ахтырка-Тростянец-Сумы-Москва-Сумы (1)

Поїздки Охтирка-Тростянець-Суми-Москва: подорож з комфортом

Як вибрати надійного перевізника за маршрутом Охтирка-Тростянець-Москва? Пропонуємо послуги компанії з десятирічним досвідом пасажирських перевезень. У нашому автопарку найновіші маршрутки, автобуси та мікроавтобуси з комфортабельними салонами, їхати в яких одне задоволення. Як швидко купити квиток? Телефонуйте нашому менеджеру або замовте поїздки Суми Москва за допомогою онлайн бронювання.

У чому особливості маршруту?

Щоденні рейси у напрямку Охтирка Тростянець Москва проходять через адміністративні центри районного значення, розташовані у південно-східній частині Сумської області:

 1. Охтирка – місто з населенням 28 тисяч людей, знаходиться на березі річки Охтирка, що впадає у Ворсклу. Районний центр має розвинену економіку, соціальну сферу та багато визначних пам’яток культурно-історичного значення:
 • Покровський Собор – проект, заснований російським архітектором Дмитром Ухтомським.
 • Християнські церкви – Георгія Побідоносця, Жен-Мироносцев, Успіння Пресвятої Богородиці та інші.
 • Монумент Безсмертя, створений скульпторами К. Гадулян, І. Греченик.

Тут функціонує НГВУ “Охтирканафтогаз” – найбільше нафтогазовидобувне підприємство, завдяки якому місто має стабільну економіку.

 1. Тростянець — невелике, але дуже красиве та привітне містечко, розташоване на березі річки Боромля. До адміністративного центру належить село Лучка та селище Лісове. Місто оточене густими лісовими масивами з унікальною флорою та фауною. Відомі пам’ятки:
 • Тростянецький парк є пам’яткою державного значення.
 • Круглий двір — фортеця з чотирма вежами, збудована спадкоємцями Тимофія Надаржинського за правління князя Василя Голіцина.
 • Благовіщенська церква — кам’яний храм із дзвіницею, виконаний у стилі класицизму з елементами бароко.

Провідне підприємство – Тростянецька шоколадна фабрика «Україна». Завдяки відповідальному керівництву інфраструктура постійно розвивається та вдосконалюється.

 1. Далі транспорт рухається до обласного центру — Сум, і прямує у бік КПП Юнаківка.

Відстань та час у дорозі:

 • Охтирка-Тростянець – 22 км, 23 хвилини;
 • Тростянець-Суми – 56 км, 53 хвилини;
 • Суми-Юнаківка – 44 км, 45 хвилин;
 • Юнаківка-Москва – 648 км, 7 годин 58 хвилин.

Щоденні пасажирські перевезення Суми Москва виконуються за перевіреними трасами міжнародного значення. Ми ретельно продумали графік та маршрут, щоб створити максимальну зручність для кожного пасажира. Ви можете передати надсилку або придбати квиток за ціною, яка вас неодмінно порадує. Проїзд виконується строго у призначений час, а в мікроавтобусах панує затишок, чистота та порядок. Замовляючи послуги в нашій компанії, ви відчуєте впевненість, безпеку та підтримку на всіх етапах поїздки.

Розклад , ціни та наявність вільних місць уточнюйте за телефонами:

+380956519777
+79998711498

 

Новини, оголошення

Маршрут – Охтирка – Тростянець – Суми – Москва – Суми

Поїздки Охтирка-Тростянець-Суми-Москва: подорож з комфортом Як вибрати надійного перевізника за маршрутом Охтирка-Тростянець-Москва? Пропонуємо послуги компанії з десятирічним досвідом пасажирських перевезень.

Суми – Львів

Пасажирські перевезення Суми-Львів: як вибрати транспортну компанію У наш час їздити між містами стало ще зручніше та простіше, за рахунок

Суми – Катовіце

Пасажирські перевезення Суми – Катовіце: відстань, розклад рейсів Поїздки до Польщі із Сум зараз як ніколи затребувані. Далека поїздка здається

Суми – Краків – Суми

Пасажирські перевезення Суми-Краків: розклад, оплата та відстань Поїздки із Сум до Польщі стали ще більш актуальними у наш час. Багато

Новини, оголошення

Маршрут – Охтирка – Тростянець – Суми – Москва – Суми

Поїздки Охтирка-Тростянець-Суми-Москва: подорож з комфортом Як вибрати надійного перевізника за маршрутом Охтирка-Тростянець-Москва? Пропонуємо послуги компанії з десятирічним досвідом пасажирських перевезень. У нашому автопарку найновіші маршрутки, автобуси та мікроавтобуси з комфортабельними салонами, їхати в яких одне задоволення. Як швидко купити квиток? Телефонуйте нашому менеджеру або замовте поїздки Суми Москва за допомогою онлайн бронювання. У чому особливості маршруту? Щоденні рейси у напрямку Охтирка Тростянець Москва проходять через адміністративні центри районного значення, розташовані

Суми – Львів

Пасажирські перевезення Суми-Львів: як вибрати транспортну компанію У наш час їздити між містами стало ще зручніше та простіше, за рахунок появи великої кількості перевізників. Якість поїздки та комфорт залежить від відповідальності та сучасного підходу транспортної компанії. Міжміське таксі Delta Bus перевозить пасажирів по всій країні та за межі її понад 10 років. Нові автобуси та маршрутки, а також висококласне обслуговування персоналу – у вашому розпорядженні. Розклад подорожей можна на нашому

Суми – Катовіце

Пасажирські перевезення Суми – Катовіце: відстань, розклад рейсів Поїздки до Польщі із Сум зараз як ніколи затребувані. Далека поїздка здається на перший погляд складною і не комфортною, але при виборі надійного перевізника всі ці побоювання будуть марними. Транспортна компанія Delta Bus перевозить усередині країни та за межі її пасажирів понад 10 років. Такий багатий досвід дозволяє уникнути основних помилок новачків, але найголовніше забезпечити безпеку та надійність переїзду на дальню відстань.

Суми – Краків – Суми

Пасажирські перевезення Суми-Краків: розклад, оплата та відстань Поїздки із Сум до Польщі стали ще більш актуальними у наш час. Багато людей виїхали з країни у пошуках притулку та політичного захисту. Маршрут вже давно відомий та повністю безпечний. Транспортна компанія Delta Bus надають послуги з перевезення пасажирів з пункту Суми до Кракова та за зворотним маршрутом. У нашому розпорядженні сучасні, повністю укомплектовані мікроавтобуси, великі автобуси та маршрутки. Автобус Суми-Краків від Delta